Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu “Tajlandia blisko ciebie”! Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Pierwsze miejsce:

Pani Aleksandra z Warszawy

Drugie miejsce:

Pani Iga z Warszawy

Wyróżnienie I stopnia:

Pani Patrycja z Sopotu

Wyróżnienie II stopnia:

Pani Sandra z Łodzi

Pan Henryk z Łodzi

Pani Marta z Łodzi

Pan Andrzej z Łodzi

Pan Jakub z Łodzi

Wyróżnienie III stopnia:

Pan Lucjan z Wrocławia

Pan Piotr z Wrocławia

Pani Iza z Wrocławia

Wyróżnienie IV stopnia:

Pani Katarzyna z Katowic

Pani Maja z Krakowa

Pani Emilia z Krakowa

Pani Sylwia z Krakowa

Pani Urszula z Krakowa

Pani Dorota z Krakowa

Wyróżnienie V stopnia:

Pan Kacper z Poznania

Pani Magdalena z Poznania

Pani Monika z Poznania

Pani Paulina z Poznania

Pani Ewelina ze Szczecina

Pan Leszek ze Szczecina

Pani Kamila ze Szczecina

Pani Beata z Gdańska

Pan Łukasz z Gdańska

Pani Ela z Gdyni

Pan Rafał z Krakowa

Pani Anna z Krakowa

Pan Maciej z Krakowa

Pani Kamila z Wrocławia

Pani Małgorzata z Wrocławia

Pani Natalia z Radomia

Pan Maciej z Sopotu

Pani Sylwia z Warszawy

Pani Aleksandra z Warszawy

Pani Monika z Warszawy

Pani Justyna z Warszawy

Pani Paulina z Warszawy

Pan Karol z Warszawy

Pani Marta z Katowic

Pan Łukasz z Łodzi

Pani Małgorzata z Kielc

Pan Kamil z Warszawy

Pan Tomasz z Warszawy

Pani Małgorzata z Warszawy

Pan Maciej z Warszawy

Pani Kamila z Warszawy

Pani Irene z Warszawy

Pan Bartosz z Wrocławia

Pani Kaja z Wrocławia

Pani Anna z Wrocławia

Pani Monika z Wrocławia

Pani Iwona z Krakowa

Pani Renata z Krakowa

Pani Karolina z Krakowa

Pani Małgorzata z Krakowa

Pani Agnieszka z Łodzi

Pan Kamil z Gdańska

Wyróżnienie VI stopnia:

Pani Martyna z Warszawy

Pani Edyta z Warszawy

Wyróżnienie VII stopnia:

Pani Dorota z Wrocławia

Pani Irmina z Wrocławia

Pan Kacper z Wrocławia

Pan Piotr z Wrocławia

Pani Anna z Wrocławia

Pani Anna z Wrocławia

Pan Mariusz z Wrocławia

Pan Volodymyr z Wrocławia

Pan Aleksander z Wrocławia

Pani Beata z Wrocławia

Pani Emilia z Wrocławia

Pani Aleksandra z Warszawy

Pani Martyna z Warszawy

Pani Klaudia z Warszawy

Pani Magdalena z Warszawy

Pan Bartek z Warszawy

Pani Anna z Warszawy

Pani Iwona z Warszawy

Pan Leszek z Warszawy

Pan Piotr z Warszawy

Pani Izabela z Warszawy

Pani Aleksandra z Warszawy

Pani Dominika z Warszawy

Pani Paula z Warszawy

Pani Iwona z Warszawy

Pani Kinga z Warszawy

Pani Aleksandra z Warszawy

Pani Katarzyna z Warszawy

Pani Lidia z Warszawy

Pani Maria z Warszawy

Pani Emilia z Warszawy

Pani Agnieszka z Warszawy

Pan Tomasz z Warszawy

Pani Magdalena z Warszawy

Pani Agnieszka z Warszawy

Pan Cezary z Warszawy

Pan Andrzej z Warszawy

Pan Maciej z Warszawy

Pani Agnieszka z Warszawy

Pani Izabela z Warszawy

Pani Iga z Warszawy

Pani Maja z Krakowa

Wyróżnienie VIII stopnia:

Pani Ania z Gdyni

Pani Anna z Gdyni

Pani Jolanta z Gdyni

Pani Danuta z Gdyni

Pan Roman z Gdyni

 Ze wszystkimi zwycięzcami będziemy się kontaktować drogą mailową.